ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (BOŞ) HESAP YÖNETİMİ
Merhaba, üye girişi yapmak için tıklayın.

Hakkımızda

Nexron Güvenlik olarak;
İşimizin değerini ve önemini çok iyi biliyoruz, bu yüzden de güvenliğinizin birinci önceliğimiz olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kaliteli Ürün / Uygun Fiyat / Hızlı Teknik Destek
Piyasadaki standartları sürekli arttırmayı kendine hedef belirleyen firmamız, Türkiye’de kurduğu bayi altyapılarıyla siz değerli müşterilerimize artık çok daha yakın! Kaliteden asla taviz vermeden, en uygun fiyatlarla ve en hızlı teknik servis kapasitemizle ürünlerimizin sonuna kadar arkasında olacağız...

Hedefimiz;
Pazarda söz sahibi, bayisi ve son kullanıcısıyla sürekli iletişim halinde, yenilikçi teknolojiyi yakından takip eden ve günün gereklerine göre hareket eden öncü bir firma olmaktır…

Pazarın bütün ihtiyaçlarını çok iyi bilen konusunda uzman satış ekibimiz; her ihtiyaca cevap verebilecek ürünleri sizlere sunarken, işinde profesyonel olan teknik destek ekibimiz her ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olacaktır.

Kendi markamızla üretip satışını sağladığımız AHD ve IP Kamera, DVR ve NVR Kayıt cihazlarımızla Türkiye piyasasında önemli bir konuma gelen firmamız yine yıllardan bu yana uzmanı olduğu Dijital Mobil Kayıt Cihazları ve Araç Takip Sistemleriyle 7/24 Güvenli ve Etkili Güvenlik Çözümleri üretmektedir.

Güvenlikte Nexronla buluşmak dileğiyle, bizi takip etmeye devam edin.

Saygılarımızla...